Çamlıca Çocuk olarak, çocuklarımızın gerekli davranışları ve alışkanlıkları kazanabilecekleri etkinliklerden oluşan Okul Öncesi Eğitim Seti ile karşınızdayız. Şık ve kaliteli kutu içerisinde sunduğumuz set, Okul Öncesi Eğitim Programına göre düzenlenmiştir.
Kutuda Neler Var?
Eğitim Seti (8 Kitap): MEB Okul Öncesi Eğitim Programının kazanımlarını birebir karşılayan ve bütün gelişim alanlarını destekleyen etkinliklerle çocuklarımızı ilköğretime hazırlamaktadır. Her biri 40 sayfadan oluşan kitaplar, orijinal resimler ve görsel tasarımla sunulmuş, çocukların zevkle kullanacağı çıkartmalarla da desteklenmiştir.
Yardımcı Kitaplar (4 Kitap): Her biri 48 sayfadan oluşan yardımcı kitaplar seti ile çocuklarımızın gelişimlerini desteklemek amaçlanmıştır. Set, Dikkat ve Zeka Becerileri, Yazmaya Hazırlık, Matematik ve Kavramlar kitaplarından oluşmaktadır.

Boyama Kitaplarım 1 (3 Kitap): Okul öncesi çocukların sanat yeteneklerini geliştirirken eğlenerek öğrenecekleri Bir Günüm, Değerlerim ve Görgü Kurallarım kitaplarında çocuklarımızın temel davranışları, olumlu değerleri ve görgü kurallarını kazanmaları amaçlanmıştır.

Ayrıca öğretmenlere ve öğrencilere hediye olarak Gözlem Gelişim Dosyası, Gelişim Raporu, günlük yapılan faaliyetlerin kayıt altına alınabileceği Okulumda Bugün Defteri, Başarı Belgesi, Boy Grafiği ve anaokullarına yönelik Mevsim Tabloları bulunmaktadır.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786054421152
Yayın Tarihi :2010-12-11
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :304
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :225 X 335
Emeği Geçenler :
Yazar   : Abdullah Özbek
Yazar   : Bilal Gezer
Yazar   : Ayşe Acar
Yazar   : Tunahan Coşkun
Yazar   : Ayşe Acar;Bilal Gezer;Abdullah Özbek;Tunahan Coşkun
İlgili Eserler